Globus Fresh

Praha–Pankrác
Vyhledat hypermarket

Dnešní menu

Vážený zákazníku, Restaurace Globus Fresh je pro vás stále otevřená pro prodej teplých jídel, která si můžete zakoupit s sebou přímo v restauraci. Nabízíme vám také balená jídla, která si můžete zakoupit v označených chladicích boxech přímo v prodejně. Jídla si také můžete nechat dovézt službou dámejídlo.cz. V neděli, kdy je prodejna uzavřena, můžete využít naše venkovní výdejové okénko ve vestibulu prodejny pro prodej teplého a chlazeného jídla v čase od 10:00 do 20:00 hodin.

Globus Fresh / Otevírací doba

Po-Pá 7:00–20:00

So 8:00–20:00

Ne Otevřeno pouze výdejní okno restaurace
10:00‑20:00

Akce a novinky

To nejlepší na Dosah

Chcete se výborně najíst, vzít si kávu s sebou, koupit si ke svačině čerstvé pečivo a uzeniny nebo rovnou pořídit celý nákup domů? Globus Fresh Pankrác je naše nová restaurace s celodenním menu z těch nejlepších surovin! Její součástí jsou také samoobslužná prodejna, kavárna a naše pekařství a řeznictví s tradiční jistotou kvalitních výrobků.
To vše najdete vždy čerstvé a v nejlepší kvalitě na jednom místě.
Prodejna
Prodejna
Hledáte drobnosti k odpolední kávě nebo plánujete, co uvařit k večeři? Samoobslužná prodejna je vám vždy po ruce. Najdete tam vše, co denně potřebujete.
Prodejna
Občerstvení s sebou
Občerstvení do ruky, jako je káva, saláty, sladké a obložené pečivo nebo speciality teplého bufetu, vyrábíme na místě a z čerstvých surovin. A pracovní den může začít!

Adresa a kontakty
GLOBUS FRESH PANKRÁC

mapa
Spojte se s námi na facebooku