Globus Fresh

Praha–Pankrác
Vyhledat hypermarket

Dnešní menu

Vážení zákazníci, ve státní svátek v pondělí 28. 9. MÁME ZAVŘENO.

Globus Fresh

Otevírací dobaPo-Pá7:00–22:00

So-Ne8:00–22:00

Akce a novinky

To nejlepší na Dosah

Chcete se výborně najíst, vzít si kávu s sebou, koupit si ke svačině čerstvé pečivo a uzeniny nebo rovnou pořídit celý nákup domů? Globus Fresh Pankrác je naše nová restaurace s celodenním menu z těch nejlepších surovin! Její součástí jsou také samoobslužná prodejna, kavárna, fresh bar a naše pekařství a řeznictví s tradiční jistotou kvalitních výrobků.
To vše najdete vždy čerstvé a v nejlepší kvalitě na jednom místě.
Prodejna
Prodejna
Hledáte drobnosti k odpolední kávě nebo plánujete, co uvařit k večeři? Samoobslužná prodejna je vám vždy po ruce. Najdete tam vše, co denně potřebujete.
Prodejna
Fresh bar
Občerstvení do ruky, to je náš Fresh bar plný salátů a nápojů, jako jsou smoothies, čerstvé džusy a káva. Vše vyrábíme na místě a z čerstvých surovin. A pracovní den může začít.

JEDNODUCHÉ NAKUPOVÁNÍ S FRESH KARTOU

Chcete si vybírat a nakupovat neomezeně? Po naší prodejně se pohybujete volně, nemusíte myslet na placení a v klidu si můžete vybírat vynikající jídlo, svačinu do práce nebo nakoupit domů na večeři. Naše čipová Fresh karta zaznamená veškerou vaši útratu za jídlo a nápoje v restauraci a u obsluhovaných pultů. Nezávisle na tom u koho nebo kdy objednáváte. Celou útratu zaplatíte až při vašem odchodu u pokladny.
Fresh karta

FRESH Karta

Fresh kartu dostane každý zákazník při vstupu do Globus Fresh Pankrác.

Na vaši Fresh kartu obsluha zaznamená věškerou útratu za jídlo a nápoje v restauraci a u obsluhovaných pultů.

Produkty ze samoobslužné prodejny se klasicky načítají pomocí čárového kódu na obsluhovaných pokladnách, nebo na skenovacím místě v samoobslužné části pokladen.
Placení

Placení

Útrata na kartě a nákup ze samoobslužné prodejny se platí vždy dohromady. Vybrat si můžete mezi obsluhovanou a samoobslužnou pokladnou.

Všechny pokladny u nás přijímají platební karty a elektronické stravenky.

Vybrané pokladny přijímají hotovost a papírové stravenky.

Fresh karta se po zaplacení celé útraty odevzdá na obsluhované pokladně nebo u východu ze samoobslužných pokladen.
Globus Bonus

Globus bonus

Vaši útratu je možné načíst na zákaznickou kartu Globus Bonus a dosáhnout tak více výhod pro nákup v HM Globus. Platit lze také peněžními bonusy z tohoto programu. Vice na Globusbonus.cz

Adresa a kontakty
GLOBUS FRESH PANKRÁC

mapa
Spojte se s námi na facebooku