Globus Fresh

Praha–Pankrác
Vyhledat hypermarket

Dnešní menu

Vážení zákazníci, Restaurace Globus Fresh je pro vás znovu otevřená. Vaše oblíbené jídlo si nyní můžete vychutnat v prostorách naší restaurace nebo vám jídlo rádi zabalíme s sebou. Nabízíme vám také balená jídla, která si můžete zakoupit v označených chladicích boxech přímo na prodejně. Pro rychlejší a bezpečnější platbu můžete v naší restauraci využít bezkontaktní platební aplikaci Qerko.

Globus Fresh / Otevírací doba

Po-Pá 7:00–20:00

So-Ne 8:00–20:00

Akce a novinky

To nejlepší na Dosah

Chcete se výborně najíst, vzít si kávu s sebou, koupit si ke svačině čerstvé pečivo a uzeniny nebo rovnou pořídit celý nákup domů? Globus Fresh Pankrác je naše nová restaurace s celodenním menu z těch nejlepších surovin! Její součástí jsou také samoobslužná prodejna, kavárna a naše pekařství a řeznictví s tradiční jistotou kvalitních výrobků.
To vše najdete vždy čerstvé a v nejlepší kvalitě na jednom místě.
Prodejna
Prodejna
Hledáte drobnosti k odpolední kávě nebo plánujete, co uvařit k večeři? Samoobslužná prodejna je vám vždy po ruce. Najdete tam vše, co denně potřebujete.
Prodejna
Občerstvení s sebou
Občerstvení do ruky, jako je káva, saláty, sladké a obložené pečivo nebo speciality teplého bufetu, vyrábíme na místě a z čerstvých surovin. A pracovní den může začít!

Adresa a kontakty
GLOBUS FRESH PANKRÁC

mapa
Spojte se s námi na facebooku