Globus Fresh

Praha–Pankrác
Vyhledat hypermarket

Dnešní menu

RESTAURACE OPĚT OTEVŘENA!,
OPĚT V PLNÉM PROVOZU!

Od 25. 5. pro vás opět otevíráme restauraci, kavárnu i Fresh bar. A od úterý 26. 6. si můžete vychutnat naši poctivou točenou zmrzlinu podle vlastní receptury. Nadále nabízíme chlazená balená hotová jídla, která stačí jen ohřát nebo službu www.damejidlo.cz, kde si můžete objednat teplé jídlo z naší restaurace přímo k vám domů nebo do práce.

Globus Fresh

Restaurace a obchod Po-Pá8:00–20:00

  (od 8:00–10:00 vyhrazeno pro osoby starší 65 let)

Obsluhované pulty Po-Ne8:00–20:00

To nejlepší na Dosah

Chcete se výborně najíst, vzít si kávu s sebou, koupit si ke svačině čerstvé pečivo a uzeniny nebo rovnou pořídit celý nákup domů? Globus Fresh Pankrác je naše nová restaurace s celodenním menu z těch nejlepších surovin! Její součástí jsou také samoobslužná prodejna, kavárna, fresh bar a naše pekařství a řeznictví s tradiční jistotou kvalitních výrobků.
To vše najdete vždy čerstvé a v nejlepší kvalitě na jednom místě.
Prodejna
Prodejna
Hledáte drobnosti k odpolední kávě nebo plánujete, co uvařit k večeři? Samoobslužná prodejna je vám vždy po ruce. Najdete tam vše, co denně potřebujete.
Prodejna
Fresh bar
Občerstvení do ruky, to je náš Fresh bar plný salátů a nápojů, jako jsou smoothies, čerstvé džusy a káva. Vše vyrábíme na místě a z čerstvých surovin. A pracovní den může začít.

Akce a novinky v Globus Fresh

JEDNODUCHÉ NAKUPOVÁNÍ S FRESH KARTOU

Chcete si vybírat a nakupovat neomezeně? Po naší prodejně se pohybujete volně, nemusíte myslet na placení a v klidu si můžete vybírat vynikající jídlo, svačinu do práce nebo nakoupit domů na večeři. Naše čipová Fresh karta zaznamená veškerou vaši útratu za jídlo a nápoje v restauraci a u obsluhovaných pultů. Nezávisle na tom u koho nebo kdy objednáváte. Celou útratu zaplatíte až při vašem odchodu u pokladny.
Fresh karta

FRESH Karta

Fresh kartu dostane každý zákazník při vstupu do Globus Fresh Pankrác.

Na vaši Fresh kartu obsluha zaznamená věškerou útratu za jídlo a nápoje v restauraci a u obsluhovaných pultů.

Produkty ze samoobslužné prodejny se klasicky načítají pomocí čárového kódu na obsluhovaných pokladnách, nebo na skenovacím místě v samoobslužné části pokladen.
Placení

Placení

Útrata na kartě a nákup ze samoobslužné prodejny se platí vždy dohromady. Vybrat si můžete mezi obsluhovanou a samoobslužnou pokladnou.

Všechny pokladny u nás přijímají platební karty a elektronické stravenky.

Vybrané pokladny přijímají hotovost a papírové stravenky.

Fresh karta se po zaplacení celé útraty odevzdá na obsluhované pokladně nebo u východu ze samoobslužných pokladen.
Globus Bonus

Globus bonus

Vaši útratu je možné načíst na zákaznickou kartu Globus Bonus a dosáhnout tak více výhod pro nákup v HM Globus. Platit lze také peněžními bonusy z tohoto programu. Vice na Globusbonus.cz

Adresa a kontakty
GLOBUS FRESH PANKRÁC

mapa
Spojte se s námi na facebooku