Globus Fresh

Praha–Pankrác
Vyhledat hypermarket

Dnešní menu

Vážení zákazníci, vzhledem k nařízení Vlády ČR o omezení provozu restauračních zařízení je naše restaurace a kavárna nyní uzavřena. Využijte nabídku hotových jídel od našich kuchařů, kterou naleznete v chladicím regále Snadného vaření. Teplá jídla si nyní můžete také zakoupit prostřednictvím prodeje z pultu z Restaurace Globus nebo si je můžete nechat dovézt přes službu dámejídlo.cz.

Globus Fresh

Otevírací doba28. 10.Zavřeno

 Po-Pá7:00–20:00

So-Ne8:00–20:00

Akce a novinky

To nejlepší na Dosah

Chcete se výborně najíst, vzít si kávu s sebou, koupit si ke svačině čerstvé pečivo a uzeniny nebo rovnou pořídit celý nákup domů? Globus Fresh Pankrác je naše nová restaurace s celodenním menu z těch nejlepších surovin! Její součástí jsou také samoobslužná prodejna, kavárna a naše pekařství a řeznictví s tradiční jistotou kvalitních výrobků.
To vše najdete vždy čerstvé a v nejlepší kvalitě na jednom místě.
Prodejna
Prodejna
Hledáte drobnosti k odpolední kávě nebo plánujete, co uvařit k večeři? Samoobslužná prodejna je vám vždy po ruce. Najdete tam vše, co denně potřebujete.
Prodejna
Občerstvení s sebou
Občerstvení do ruky, jako jsou džusy, káva, saláty, sladké a obložené pečivo nebo speciality teplého bufetu, vyrábíme na místě a z čerstvých surovin. A pracovní den může začít!

Adresa a kontakty
GLOBUS FRESH PANKRÁC

mapa
Spojte se s námi na facebooku