Milionová výhra putovala do Chomutova!

Milionová výhra putovala do Chomutova!

V pátek 7.8.2020 probíhalo dlouho očekávané losování výherce hlavní ceny Letní hry hypermarketu Globus, šeku v hodnotě 1.000 000,- Kč.

Letní hra je velice oblíbenou soutěží pro všechny zákazníky Globus napříč celou republikou. Do soutěže se zapojují zákazníci vhozením soutěžní účtenky ze svého nákupu do soutěžního boxu v každém hypermarketu. V průběhu soutěže se pravidelně losují výherci doprovodných cen, poukázek na nákup či dárkových košů avšak největší napětí roste ke konci soutěže, před losováním hlavní ceny, kterou v letošním roce byl šek na 1.000 000,-Kč.

Průběh losování vždy s napětím sledují i ředitelé hypermarketů Globus. „Pokaždé, když jdu kolem soutěžního boxu v průběhu soutěže, sleduji zákazníky, kteří vyplňují soutěžní kupony a říkám si „třeba tomuto zákazníkovi budeme moci dnešním nákupem udělat obrovskou radost“ a ono to letos poprvé vyšlo: výhra putovala do Chomutova, je to pro nás čest tento šek v našem hypermarketu předávat!“ říká ředitel chomutovského hypermarketu Globus Jan Šamša.

Výhercem se stal pan Jan Ž. z Chomutova, který si svou výhru přišel vyzvednout i se svou partnerkou a dcerou. „Vždy jsem byl skeptický k soutěžím a jejich výhrám, nevěřil jsem, že obyčejný smrtelník může někdy opravdu vyhrát takovou cenu!“ začal náš rozhovor pan Jan, když si přišel vyzvednout svůj výherní šek.

Jaký jste měl pocit, když jsme Vám volali, že jste se stal výhercem 1.000 000,-Kč

Myslel jsem si, že si ze mě dělá někdo srandu a informaci jsem nechtěl uvěřit, vlastně ještě teď pořád nevěřím, že jsem opravdu vyhrál.

Tak to jsme rádi, že Vás nyní můžeme přesvědčit, že výherci soutěží opravdu existují, alespoň v Globusu ano ?

To máte pravdu, partnerka soutěže pravidelně sleduje a zapojuje celou naši rodinu, odteď již k tomu nebudu skeptický.

Můžeme se Vás zeptat pro ostatní zákazníky: kdo je v pár bodech pan Jan Ž., výherce Letní hry Globus 2020?

Živím se jako pokrývač, žiji s partnerkou v Chomutově, kde společně vychováváme naši malou dceru.

Už jste přemýšleli, do čeho výhru investujete?

Partnerka se o výhře dozvěděla před pár minutami, řekl jsem ji, že jdeme do Globusu vyzvednout výherní koš, chtěl jsem ji překvapit. (Usmívá se pan Jan na svou ženu.) 

Partnerka: Pořád tomu nemohu uvěřit, cestou jsme se domlouvali, že si partner nechá obsah koše a já budu mít alespoň proutěný koš jako dekoraci a teď jsem se dozvěděla tohle. Každopádně výhru budeme chtít investovat do podnikání, rekonstruujeme staré stavby, každá koruna přijde vhod. 

Soutěžíte pravidelně, kolik účtenek jste zapojili do letošní Letní hry Globus?

Do Globusu chodíme nakupovat pravidelně již řadu let. Od té doby, co máme dceru, chodíme téměř pouze sem, oblíbila si službu Scan and Go, a tak nám pomáhá s nákupem, který je pro ni zábavou. Letos jsme vhodili určitě přes 15 účtenek.

Co se Vám na Globusu líbí? Proč sem chodíte nakupovat?

Určitě služba Scan and Go, díky které je nákup mnohem rychlejší než kdekoliv jinde. U rodinného nákupu oceňuji hlavně kvalitu a široký sortiment, najdu zde všechno pod jednou střechou. Navíc jsme se byli podívat na akci Globus z druhé strany ve vašem řeznictví a pekárně, od té doby kupujeme tyto produkty již pouze u Vás, výroby nás opravdu nadchly jak čistotou zázemí, přístupem zaměstnanců i kvalitou produktů. Zaměstnanci jsou ostatně skvělí i v ostatních odděleních, X let zde vídáme stejné lidi, navíc vždy s úsměvem na tváři, to Vám nákup vždy zpříjemní. Spokojenost zaměstnanců je pro nás také známkou kvalitní firmy.

 

Tato slova opravdu potěší, jsem moc rádi, že se nám daří udržet kvalitu služeb na maximální úrovni a Vy naši zákazníci si toho všímáte, to je pro nás největší pochvalou.

Děkujeme, že u nás nakupujete a přejeme Vám, abyste si svou výhru naplno užili!

Děkujeme za celý Globus.

Milionová výhra putovala do Chomutova!