Hypermarket Globus - České Budějovice

Prodavač v Café Globus

Globus se pyšní vlastní pekárnou, ke které patří i Globus Café nebo pekařský shop na obchodní zóně. Chcete zpříjemnit den stovkám lidí, jste komunikativní a umíte prodávat s úsměvem? Hledáme právě Vás.

Co Vás čeká
Prodej pekařského a cukrářského sortimentu, prodej doplňkového sortimentu (nápoje, zmrzlina, poháry apod.). Dále budete připravovat mléčné koktejly, kávu apod., doplňovat prodejní pult, ponesete zodpovědnost za prezentaci sortimentu.

Koho hledáme
Přátelské a pracovité kolegy/kolegyně, které baví prodávat a obsluhovat zákazníky s úsměvem. Vítáme zkušenosti z kavárny či restaurace či praxi prodavače v potravinách. Spolehlivé kolegy ochotné pracovat ve dvousměnném provozu.
Není důležité, zda jste vyučeni, nebo ne, záleží nám hlavně na Vaší chuti pracovat.

Nabízíme Vám
- Smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu
- Sortimentní školení a školení aktivního prodeje – dbáme na Váš rozvoj
- K Vaší mzdě širokou škálu benefitů

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám svůj životopis nebo vyplňte odpovědní formulář. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná!

Máte strukturovaný životopis?

Nahrát životopis DOC, PDF, RTF

Průvodní dopis

Vzdělání a studium

Přidat další školu

Další vzdělání

Rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy

Přidat další kurz

Pracovní zkušenosti

Zadejte maximálně 3 Vaše poslední zaměstnaní

Přidat další zaměstnání

Byl Globus v minulosti Váš zaměstnavatel?

Kdy je možný Váš nástup?

Jaká je Vaše očekávaná hrubá mzda?

Férová mzda a řada dalších výhod

mzda vždy 11. den v měsíci

před Vánoci 13. mzda

po 3 letech 25 dní dovolené

příplatky za víkendy (nad rámec zákona)

stravenky

zaměstnanecké slevy

zvýhodněné volání i pro členy rodiny (až 6 SIM)

velké a čisté zázemí (se sprchou a vlastní skříňkou)