Hummus! Nechte se unést chutí blahodárné cizrny

Hummus! Nechte se unést chutí blahodárné cizrny

Jestli jste ještě nikdy neochutnali hummus, protože vám přijde poněkud zvláštní už jeho název, děláte velkou chybu. Napravte ji a v hypermarketu Globus v oddělení Zdravý svět kupte Hummus od značky I love Hummus s příchutí cibulky nebo černých oliv. Uvidíte, že se budete olizovat až za ušima.

Všeobecně se ví, že cizrna je v podstatě zázračná potravina, která prospívá lidskému organismu po všech stránkách. Pomáhá dokonce při hubnutí a je nepostradatelnou součástí jídelníčků, které se drží pravidel zdravého životního stylu. Proto je hummus, který se z cizrnových zrn vyrábí, velmi oblíbený.

Hummus je živá potravina, která se vyrábí bez pasterizace a semena cizrny mu dodávají jedinečnou chuť. A když se k nim přidá ještě cibulka nebo černé olivy, je to přímo dokonalá kombinace. Hummus je bez chemických látek a konzervantů. Hodí se zejména jako příloha k masu, salátům nebo rybám. Klidně ho ale můžete použít jako dip k nakrájené mrkvi, kterou do něj můžete jednoduše máčet. A pokud se vyhýbáte lepku, nebojte se. Hummus ho totiž neobsahuje.

I Love Hummus, Hummus černé olivy, 150 g, je k dostání v hypermarketech Globusu v oddělení Zdravý svět. 

Hummus! Nechte se unést chutí blahodárné cizrny