Hypermarket Globus - Havířov

Řezník -uzenář/ka

Naše řeznictví je naše chlouba, denně v něm maso zpracováváme od bourání až po špekáček. Hledáme řezníky, kteří mají rádi toto řemeslo a umí vzít za práci.

Pracovní náplň:
Uzenáři a uzenářky vyrábí speciality (tlačenky, paštiky…), naráží párky a špekáčky, mají na starosti finální výrobu, připravují maso na uzení a obsluhují uzenářské a narážecí stroje.

Co očekáváme:
- Ideálně vyučení v oboru, postačí také zkušenosti z řeznictví či gastronomie - šikovné uchazeče ochotně zaučíme
- Zručnost - vysoký podíl ruční práce
- Spolehlivost - u nás platí vše, na čem se dohodneme
- Pracovitost- práce to není jednoduchá, ale ocení ji denně stovky zákazníků

Pracovní doba:
Uzenáři mají nerovnoměrně naplánovanou pracovní dobu, kterou plánujeme měsíc dopředu.

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání s možností pracovního rozvoje
- Odpovídající mzdové ohodnocení, které je srovnatelné s jinými řeznickými provozy
- K Vaší mzdě nabízíme zaměstnanecké benefity a výkonový systém odměn
- Pracovní oděv a pracovní pomůcky (plášť, trička, kalhoty, čepice, boty, nože, ochranné rukavice)
- Teplé a studené nápoje v průběhu směny ZDARMA

 A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Pojďte do toho říznout s námi. Pokud Vás tato nabídka zaujala a chcete se s chutí pustit do práce, zašlete nám prosím svůj životopis nebo vyplňte odpovědní formulář. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Action detail

„Naše řeznictví je naše chlouba...“

Karel Gulda

Vedoucí řeznictví v HM Opavě

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná!

Máte strukturovaný životopis?

Nahrát životopis DOC, PDF, RTF

Průvodní dopis

Vzdělání a studium

Přidat další školu

Další vzdělání

Rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy

Přidat další kurz

Pracovní zkušenosti

Zadejte maximálně 3 Vaše poslední zaměstnaní

Přidat další zaměstnání

Byl Globus v minulosti Váš zaměstnavatel?

Kdy je možný Váš nástup?

Jaká je Vaše očekávaná hrubá mzda?

Férová mzda a řada dalších výhod

mzda vždy 11. den v měsíci

před Vánoci 13. mzda

po 3 letech 25 dní dovolené

příplatky za víkendy (nad rámec zákona)

stravenky