Hypermarket Globus - Olomouc

Cukráři a pekaři

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Naše pekařství je opravdové, abychom denně napekli čerstvý chléb, vyrábíme si vlastní žitný kvas. Rohlíky a housky pečeme několikrát denně podle potřeby. V naší cukrárně vyrábíme tradiční Sachr a k výrobě dortů používáme pravou šlehačku.

Hodili by se nám
Pekaři, kteří zručně zpracují připravené těsto, vykoulí chleba a usmaží koblihy.
Pecáci, kteří budou dohlížet na kynutí výrobků, zdobit před pečením, sázet chleba a péct v rotačních a etážových pecí
Míchači, kteří budou vyrábět žitný kvas, míchat všechny druhy těst a udávat tempo pekárně svou zručností a citem pro těsto
Cukráři a cukrářky, kteří umí vyrábět zákusky všeho druhu
Prodavači do Café Globus nebo na prodejní plochu pekárny

Co vás čeká
Práce v naší moderní pekárně, pečeme ve velkém, a že toho není málo - chleby, housky, rohlíky, křupánky, dalamánky, tmavé a vícezrnné pečivo. V cukrárně denně vyrábíme hranaté, kulaté dorty, ale i tradiční zákusky jako špičky, větrníky...

Pracujte v Globusu a pošlete nám svůj životopis, stačí kliknout na zelené tlačítko.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná!

Máte strukturovaný životopis?

Nahrát životopis DOC, PDF, RTF

Průvodní dopis

Vzdělání a studium

Přidat další školu

Další vzdělání

Rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy

Přidat další kurz

Pracovní zkušenosti

Zadejte maximálně 3 Vaše poslední zaměstnaní

Přidat další zaměstnání

Byl Globus v minulosti Váš zaměstnavatel?

Kdy je možný Váš nástup?

Jaká je Vaše očekávaná hrubá mzda?

Zaměstnanecké benefity

  • mzda vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • příplatky za víkendy (nad rámec zákona)
  • stravenky
  • zaměstnanecké slevy
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny (až 6 SIM)
  • velké a čisté zázemí (se sprchou a vlastní skříňkou)