Hypermarket Globus - České Budějovice

Pokladní

Jste spolehliví, pečliví, máte pozitivní přístup k zákazníkům a práce s hotovostí Vám není cizí? Pak neváhejte a přihlaste se na pozici pokladní.

Co Vás čeká
- Markování zboží a jeho správnost, řešení operativních problémů při markování zboží
- Příjem plateb za zboží od zákazníků a vracení peněz
- Odevzdání pokladny
- Další dílčí činnosti související s chodem pokladen

Co očekáváme
Spolehlivost a pečlivost, pozitivní přístup k zákazníkům. Dále časovou flexibilitu, výhodou je praxe na pokladně.

Co nabízíme
- smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdu
- k Vaší mzdě bohatou škálu benefitů

A především Vám nabízíme práci ve společnosti, kde je svět ještě v pořádku.

Pojďte do toho s námi. Zašlete nám, prosím, svůj životopis.
Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná!

Máte strukturovaný životopis?

Nahrát životopis DOC, PDF, RTF

Průvodní dopis

Vzdělání a studium

Přidat další školu

Další vzdělání

Rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy

Přidat další kurz

Pracovní zkušenosti

Zadejte maximálně 3 Vaše poslední zaměstnaní

Přidat další zaměstnání

Byl Globus v minulosti Váš zaměstnavatel?

Kdy je možný Váš nástup?

Jaká je Vaše očekávaná hrubá mzda?

Zaměstnanecké benefity

  • Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
  • Stravenky navíc k vaší mzdě
  • Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
  • Zvýšený nárok na dovolenou.
    Dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
  • Zvýhodněné volání (až 6 SIM karet)
  • Příspěvek na penzijní připojištění