Hypermarket Globus - Černý Most

Obsluha v Café Globus

Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnan­cům jistou budoucnost.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme.

Na Černém Mostě 1.7.2017 otevíráme nové již 13. Café Globus, láká vás pracovat v úplně novém provoze moderního Café? Pojďte pracovat k nám

Co Vás čeká?

Fajn pracovní kolektiv a kolegyně, na které se můžete spolehnout.

Hrajeme podle pravidel, nemáme problém prohodit si navzájem směny a přijde nám samozřejmé přiložit ruku k dílu, když kolegové nestíhají

Jaká bude náplň práce

Obsluha zákazníků v našem Café Globus, prodávání nejen kávy, ale i zákusků, dortíků, čerstvého pečiva. Vše vyrobené v naší pekárně. Budete dbát na to, aby bylo co prodávat. Tedy aby naše prodejní pulty byly stále plné a zákazníci měli z čeho vybírat.

Tři nej, proč pracovat u nás:

  • Dáváme rovné příležitosti všem bez předsudků.
  • Každý zaměstnanec se u nás muže spolehnout na pomoc ostatních.
  • Co slíbíme, to skutečně dodržíme.

A co teď?
Fajn, že jste dočetli až sem, to by byla škoda nám neposlat Váš životopis J. Stačí kliknout na zelené tlačítko…

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná!

Máte strukturovaný životopis?

Nahrát životopis DOC, PDF, RTF

Průvodní dopis

Vzdělání a studium

Přidat další školu

Další vzdělání

Rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy

Přidat další kurz

Pracovní zkušenosti

Zadejte maximálně 3 Vaše poslední zaměstnaní

Přidat další zaměstnání

Byl Globus v minulosti Váš zaměstnavatel?

Kdy je možný Váš nástup?

Jaká je Vaše očekávaná hrubá mzda?

Férová mzda a řada dalších výhod

mzda vždy 11. den v měsíci

před Vánoci 13. mzda

po 3 letech 25 dní dovolené

příplatky za víkendy (nad rámec zákona)

stravenky

zaměstnanecké slevy

zvýhodněné volání i pro členy rodiny (až 6 SIM)

velké a čisté zázemí (se sprchou a vlastní skříňkou)