Hypermarket Globus - Čakovice

Obsluha pultů a lahůdek

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co Vás čeká

Eidam v akci budeme stačit krájet do lednic.

Náplň práce

Pokud jste dělali někdy za pultem, tak vás nic překvapí, neděláme nic výjimečného než je běžné. Obsluha zákazníků, doplňování sortimentu do pultů, kelímkování, balení nakrájených sýrů a připravených pomazánek a salátů.

Tři nej proč pracovat v Globusu

- mzda vám přijde vždy do 11. dne v měsíci
- co slíbíme, to dodržíme
- pro zaměstnance máme šatnu, sprchy, vlastní restauraci i kuřárnu

Férová mzda a řada dalších výhod

- smlouva na dobu neurčitou
- mzdu dostanete nejpozději 11. dne v měsíci
- dovolenou navíc
- v listopadu 13. mzda
- zvýhodněné volání i pro členy vaší rodiny
- zaměstnanecké slevy

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná!

Máte strukturovaný životopis?

Nahrát životopis DOC, PDF, RTF

Průvodní dopis

Vzdělání a studium

Přidat další školu

Další vzdělání

Rekvalifikační kurzy, jazykové kurzy

Přidat další kurz

Pracovní zkušenosti

Zadejte maximálně 3 Vaše poslední zaměstnaní

Přidat další zaměstnání

Byl Globus v minulosti Váš zaměstnavatel?

Kdy je možný Váš nástup?

Jaká je Vaše očekávaná hrubá mzda?

Zaměstnanecké benefity

  • Třináctá mzda vždy k listopadové výplatě
  • Stravenky navíc k vaší mzdě
  • Zaměstnanecká sleva na nepotravinové zboží
  • Zvýšený nárok na dovolenou.
    Dovolená až 25 dní po 3 letech u nás
  • Zvýhodněné volání (až 6 SIM karet)
  • Příspěvek na penzijní připojištění