Zvolte nejbližší pobočku Globus

18+
Ballantine's Finest Skotská whisky 0,7 l

Ballantine's Finest Skotská whisky 0,7 l

0,7 l
62,84 Kč / 100,00 ml
439,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Skotská whisky Ballantine’s patří mezi nejprodávanější whisky v Evropě. V každé lahvi se snoubí čtyřicet různých vyzrálých whisky ze všech koutů Skotské vysočiny. Ty jsou citlivě sladěny do nezaměnitelné, komplexní, bohaté a jemné chuti. Chuť této whisky je lehce nasládlá, dýmová a velmi lahodná, vynikne proto nejlépe čistá. Konzumovat ji lze s ledem nebo bez či jako součást long drinku, například s colou.
Ballantine‘s Finest je druhá nejprodávanější skotská blended whisky na světě s tradicí od roku 1827. Je propracovanou, rafinovanou a elegantní směsí více než čtyřiceti pečlivě vybraných whisky, které všechny zrají po dobu nejméně tří let. Klíčové single malt whisky po výrobu Ballantine’s Finest jsou Glenburgie, Miltonduff, Scapa a Glentauchers. Vyznačuje se jemným aroma vřesového medu s nádechem koření a světle zlatou barvou. Její lahodná, dýmová, lehce nasládlá chuť vyhovující modernímu stylu nejlépe vynikne čistá. Obsah alkoholu 40 %.

Voda, Obilný destilát
barvivo: karamel

Obsah alkoholu0
Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 28. 02. 2024 22:46 a v průběhu dne se může měnit.
Ballantine's Finest Skotská whisky 0,7 l
Ballantine's Finest Skotská whisky 0,7 l
62.84 Kč / 100,00 ml
439,90 Kč