Mobilní aplikace Můj Globus

Chytrý pomocník pro vaše nákupy

Jedna aplikace pro celý nákup

Nákupní seznam

Připravte si s předstihem svůj nákupní seznam. Položky aplikace při psaní našeptává nebo si je můžete rovnou skenovat z akčního letáku či z výrobků doma. Podle seznamu pak nakoupíte třeba se Scan&Go.

Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku akčních produktů, ať víte, které zboží právě nabízíme za výhodnější ceny.

Ověření cen / vyhledávání

Hledáte konkrétní zboží nebo si nejste si jisti aktuální cenou? Vyhledejte ho podle názvu nebo naskenováním čárového kódu a zkontrolujte jeho aktuální cenu.

Stáhněte si aplikaci Můj Globus a začněte využívat všechny výhody ještě dnes!

Aplikace ke stažení zdarma v App Store a Google Play. Pro využití funkce Scan&Go v aplikaci je nutné přihlášení k účtu věrnostního programu Můj Globus. Rychlou registraci provedete zde.

Další vychytávky
Skladová dostupnost
Hledáte konkrétní zboží, jeho skladovou dostupnost nebo si nejste jisti aktuální cenou? Snadno vyhledejte produkt podle názvu nebo naskenujte čárový kód a zkontrolujte jeho aktuální cenu.
Aktuální informace
Přehled aktuálních cen pohonných hmot Globusu, týdenního menu v restauraci, otevírací doba našich prodejen a možnost rychlého samoobslužného tankování na čerpacích stanicích Globusu.

Stáhněte si aplikaci Můj Globus a nakupte bezkontaktně se Scan&Go rovnou do tašky

Aplikace ke stažení zdarma v App Store a Google Play

Jak uplatníte kupony
z mobilní aplikace Můj Globus?

  1. V aplikaci vyberete opakovatelný kupon, který chcete využít.

  2. Kliknete na tlačítko Aktivovat a můžete vyrazit na nákup.

  3. Na pokladně naskenujte kartu Můj Globus a sleva se Vám automaticky uplatní

  4. Jednorázové kupony se Vám zobrazí na monitoru pokladny. Sami si zvolíte, zda chcete kupon uplatnit nebo ho využijete až při dalším nákupu.

Aplikace ke stažení zdarma v App Store a Google Play

Otázky a odpovědi

Často se ptáte...


Přihlaste se jednoduše naskenováním EAN kóduVaší karty Můj Globus. Přihlásit se můžete také manuálně pomocí svých přihlašovacích údajů do věrnostního programu Můj Globus.


Výměna plastové karty není potřeba. Přihlášení do aplikace je možné provést i s Vaší původní plastovou kartou. Stejně tak s ní můžete využívat i všechny výhody věrnostního programu Můj Globus.


Pro plnohodnotné používání aplikace musíte být online. Pokud jste ale zrovna v některém z hypermarketů Globus, jednoduše využijte místní bezplatnou síť Wi-Fi.


Zboží můžete začít skenovat, kdykoli budete v hypermarketu.


Před zónou Scan&Go naskenujte pomocí aplikace kód pro ukončení nákupu a u samoobslužné pokladny potom naskenujte svou věrnostní kartu. Nákup následně uhradíte, jak jste zvyklí.


Ano, uplatnění bonusů je nově možné prostřednictvím digitální karty v aplikaci Můj Globus. Nyní si tak můžete nákupy zlevnit bez nutnosti použití plastové karty.


Kartu Můj Globus naleznete na úvodní stránce v menu ve spodní části obrazovky. Karta se Vám zobrazí po kliknutí na oranžovou ikonu s logem Můj Globus.


Ano, v aplikaci najdete všechny své účtenky. Stačí otevřít Menu a vybrat položku Moje účtenky.


Kód snadno načtete ručním skenerem, který najdete vedle každé pokladny.