Zvolte nejbližší pobočku Globus

Grónská pomazánka

Grónská pomazánka

1891,00 kg

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

Maso z aljašské tresky spolu s lahůdkářským salámem v majonéze tvoří ideální základ na chlebíčky nebo na opečeném toastu.

Složení: majonéza [řepkový olej, voda, modifikované bramborové škroby, VAJEČNÝ žloutek sušený, stabilizátory (guma guar, xanthan), ocet kvasný, cukr, jedlá sůl], sterilovaný celer [CELER, voda, ocet kvasný, cukr, jedlá sůl, konzervant (DISIŘIČITAN DRASELNÝ)], salám junior [vepřové maso, voda, vepřové kůže, jedlá sůl, bramborový škrob, konzervant (dusitan sodný), stabilizátor (trifosforečnany), koření, cukr, barvivo (paprikový extrakt), extrakt koření], cukr, drcená aljašská TRESKA 5% [filé z aljašské tresky (Theragra chalcogramma), řepkový olej, sůl, regulátor kyselosti (kyselina citronová, citronan sodný, E575), konzervant (benzoan sodný), jedlá sůl, dextróza, přírodní kouřové aroma, barviva (E110, E124- mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí)], ocet kvasný lihový, regulátor kyselosti (citronany sodné), konzervant (sorban draselný).

Obsahuje: 3. VEJCE a výrobky z nich, 4. RYBY a výrobky z nich, 7. MLÉKO a výrobky z něj, 9. CELER a výrobky z něj, 12. OXID SIŘIČITÝ A SIŘIČITANY v koncentracích vyšších 10 mg, ml/kg, l, vyjádřeno SO2

Skladujte při teplotě od 1°C do 7°C.

Energie v kcal262
Energie v kJ1083
Sacharidy0
Cukry0
Sůl0
Bílkoviny0
Tuky25
Nasycené mastné kyseliny0
Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 23. 06. 2024 00:39 a v průběhu dne se může měnit.
Grónská pomazánka
Grónská pomazánka
189 Kč / 1,00 kg
189