Zvolte nejbližší pobočku Globus

Pfanner Zelený čaj příchuť citron kaktus 1,5L

Pfanner Zelený čaj příchuť citron kaktus 1,5L

1,5l
47901,00 l

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

Čajový nealkoholický nápoj ochucený, s příchutí citrón-opuncie, vyrobený z nálevu zeleného čaje. Pasterováno. Pfanner nápoj zelený čaj je vyráběn ze zelených čajů podle vysokých standardů kvality a je ochucen aromaty z citrónu a šťávy z opuncie. Kromě osvěžení a skvělé chuti přikládá společnost Pfanner také mimořádnou důležitost udržitelnosti. Pfanner nápoj zelený čaj je vyroben pouze z čaje z farem certifikovaných aliancí Rainforest Alliance. Pečeť Rainforest Alliance znamená, že majitelé farem mohou obhospodařovat svou půdu udržitelnějším způsobem, chránit životní prostředí a zlepšovat své životní podmínky. Rainforest Alliance se zasazuje o svět, ve kterém lidé a příroda žijí ve vzájemné harmonii.
www.rainforest-alliance.org.

Nálev zeleného čaje (pitná voda, zelený čaj),Cukr,Ovocná šťáva z koncentrátu ovocné šťávy (0,5% citrón, 0,1% opuncie),Kyselina: kyselina citronová,Regulátor kyselosti: citronany sodné,Aroma,Čajový extrakt: 0,12%

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v chladničce (při +6°C) a spotřebujte do 3 dnů.

Energie v kcal27
Energie v kJ116
Sacharidy0
Cukry0
Sůl0
Bílkoviny0
Vláknina0
Tuky0
Nasycené mastné kyseliny0
Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 18. 06. 2024 15:22 a v průběhu dne se může měnit.
Pfanner Zelený čaj příchuť citron kaktus 1,5L
Pfanner Zelený čaj příchuť citron kaktus 1,5L
31.93 Kč / 1,00 l
4790