Zvolte nejbližší pobočku Globus

Zajíc Sójový nápoj Plus+ 350 g

Zajíc Sójový nápoj Plus+ 350 g

350 g
10790100,00 g

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

Sójový nápoj Zajíc Plus +
je obohacen sójovým lecitinem, vápníkem a kombinací 10 důležitých vitaminů. Výrobek je vhodný jako chutný a snadný způsob doplnění vitaminů. Sójový nápoj Zajíc Plus + je obzvláště vhodný pro alergiky na laktózu kravskéhomléka, pro osoby s bezlepkovou dietou a zájemce o racionální výživu.
Vychutnejte si připravený nápoj ZAJÍC v plné přirozené chuti nebo přidáním kakaa získejte oblíbenou pochoutku. ZAJÍC PLUS + je výborný také do kávy a čaje, K dochucení jednoho šálku postačí 2-3 lžičky. Je vhodný všude tam, kde se používá kravskémléko.
Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový stav každého člověka, zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí. Využijte vlastností produktu Sójového nápoje ZAJÍC +, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho používání.
Hlavní výhody sójového nápoje ZAJÍC + jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití. Tyto vlastnosti ocení zejména osoby s intolerancí k laktóze kravskéhomléka.
Sójový nápoj ZAJÍC PLUS + je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček, těsta a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Lze jej použít všude tam, kde klasickémléko - stačí připravit dle návodu na použití. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný.
V kombinaci s cereáliemi Bona Vita - müsli nebo corn flakes je součástí chutné cereální snídaně, svačiny nebo lehké večeře.
Bez Cereálie
Bez Cereálie, bez mléko

Sušený glukózový sirup, Sójová složka (30%) (částečně ztužený SÓJOVÝ olej, SÓJOVÁ BÍLKOVINA, SÓJOVÝ LECITIN), Vápník (uhličitan vápenatý), Směs vitamínů (vitaminy C, E, B6, B1, B2, B12, niacin, kys. pantothenová, kys. listová, biotin)
regulátor kyselosti: fosforečy draselné
emulgátor: E 471, Kaseinát sodný, Protispékavá látka OXID SIŘIČITÝ, Jedlá sůl
barvivo: karoteny

Obsahuje: 1. OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK a výrobky z nich, 6. SÓJOVÉ BOBY (SÓJA) a výrobky z nich

Skladujte a uchovávejte v suchu. Chraňte před teplem.
Po otevření doporučujeme řádně uzavírat, zamezíte tím tvrdnutí směsi.

Energie v kcal492
Energie v kJ2057
Sacharidy61
Cukry9
Sůl0
Bílkoviny0
Vláknina0
Tuky26
Nasycené mastné kyseliny0
Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 14. 07. 2024 01:08 a v průběhu dne se může měnit.
Zajíc Sójový nápoj Plus+ 350 g
Zajíc Sójový nápoj Plus+ 350 g
30.83 Kč / 100,00 g
10790