Zvolte nejbližší pobočku Globus

Pedigree Vital Protection Junior kuřecí a rýží 500 g

Pedigree Vital Protection Junior kuřecí a rýží 500 g

500 g
13,62 Kč / 100,00 g
68,10 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Suché krmivo PEDIGREE® Vital Protection™ je vyvinuto v souladu se čtyřmi základními potřebami psa: podporuje silnou přirozenou obranyschopnost, zdravou kůži a srst, dobré trávení a stejně tak pomáhá čistit zuby Vašeho psa. PEDIGREE® Vital Protection™ pomáhá udržovat Vašeho psa zdravého a plného vitality.

Trávení
Každé štěňátko si zaslouží zdravé bříško. Krmivo obsahuje kuřecí a rýži, které jsou pro vyvíjející se trávicí soustavu štěněte velmi dobře stravitelné.
Péče o ústní dutinu
Každé štěňátko si zaslouží zdravá ústa. Velikost granulí je přízpůsobena velikosti čelisti štěňat. Správný poměr vápníku a fosforu, podporuje zdravý vývoj zubů.
Kůže a srst
Každé štěňátko si zaslouží vypadat a cítit se zdravě. Receptura obsahuje správný poměr zinku a omega 6 mastných kyselin ze slunečnicového oleje které pomáhají vyživovat kůži a srst štěněte.
Přirozená obranyschopnost
Každý štěňátko si zaslouží navíc malou ochranu. Štěňátka ráda oběvují svět, nemusíte mít ale strach. Naše receptura obsahuje vitamin E, který svojí antioxidační funkcí spolu s minerály, podporuje silnou přirozenou obranyschopnost.

Obiloviny (včetně 4 % rýže),Maso a výrobky živočišného původu (26%, včetně 14 % kuřecích),Oleje a tuky (včetně 0.4 % slunečnicového oleje),Výrobky rostlinného původu ,Minerální látky,Rostlinné bílkovinné extrakty

Skladujte uzavřené, v chladu a v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do, referenční číslo partie, registrační číslo provozu: vyznačeno na zadní straně obalu.

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 22. 02. 2024 18:34 a v průběhu dne se může měnit.
Pedigree Vital Protection Junior kuřecí a rýží 500 g
Pedigree Vital Protection Junior kuřecí a rýží 500 g
13.62 Kč / 100,00 g
68,10 Kč