Zvolte nejbližší pobočku Globus

Výhodně
Rexona Men Cobalt Dry tuhý antiperspirant pro muže 50 ml

Rexona Men Cobalt Dry tuhý antiperspirant pro muže 50 ml

50 ml
139,80 Kč / 100,00 ml
69,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

- Povzbuzující mátová vůně.
- Technologie MotionsenseTM uvolňuje vůni postupně a pocit svěžesti ti tak vydrží po celý den.
- Dlouhotrvající 48hodinová ochrana proti zápachu a pocení.
- Dermatologicky testovaný a bez alkoholu.
- Účinný při každé intenzitě pohybu.
Povzbuzující mátová vůně tuhého antiperspirantu Rexona Men Cobalt Dry tě skvěle ochrání po celý den. Díky dlouhotrvajícím účinkům předejdeš pocení a zápachu i v těch nejnáročnějších chvílích.
Rexona Men Cobalt Dry byl našimi experty vyvinut tak, aby zabránil pocení a zápachu v průběhu celého dne, jeho 48hodinová ochrana s tebou drží krok a nepřetržitě pomáhá tvému sebevědomí.
Obsahuje také inovativní patentovanou technologii MotionsenseTM založenou na přítomnosti mikrokapslí, jež obsahují vůni a díky tření při pohybu postupně praskají. Dochází tak k pozvolnému uvolňování parfemace podle fyzické aktivity. Platí zde úměra, že čím více se člověk pohybuje, tím intenzivněji antiperspirant voní.
Nech se povzbudit účinným tuhým antiperspirantem Rexona Men Cobalt Dry. Poskytne ti jemnou a zároveň účinnou ochranu proti pocení při každém pohybu a dlouhotrvající svěžest podpořenou mátovou vůní s pižmem.
Rexona Men tuhý antiperspirant pro muže Cobalt Dry je naší nejlepší ochranou proti pocení pro muže.
Rexona. Nezradí tě!

Cyclopentasiloxane, Aluminum zirconium tetrachlorohydrex GLY, PPG-14 butyl ether, Stearyl alcohol, Hydrogenated castor oil, PEG-8 distearate, Talc, Parfum, BHT, Caprylic/capric triglyceride, Gelatin crosspolymer, Cellulose gum, Sodium benzoate, Hydrated silica, Aqua, Sodium starch octenylsuccinate, Maltodextrin, Hydrolysed corn starch, Silica, Benzyl alcohol, Benzyl salicylate, Butylphenyl methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 28. 05. 2024 01:57 a v průběhu dne se může měnit.
Rexona Men Cobalt Dry tuhý antiperspirant pro muže 50 ml
Rexona Men Cobalt Dry tuhý antiperspirant pro muže 50 ml
139.8 Kč / 100,00 ml
69,90 Kč