Zvolte nejbližší pobočku Globus

JOHNSON´S® Bedtime tělové mléko pro dobré spaní 300 ml

JOHNSON´S® Bedtime tělové mléko pro dobré spaní 300 ml

300 ml
33,30 Kč / 100,00 ml
99,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Věděli jste, že uklidňující večerní rituál může pomoci vašemu rostoucímu děťátku lépe usínat? Náš uspávací rituál, testovaný odborníky na dětský spánek, může dětem pomoci rychleji usnout a déle spát. Když děťátko lépe spí, spí lépe i jeho maminka/rodiče. Před spaním umyjte děťátko Johnson´s Bedtime Mycím gelem pro dobré spaní nebo v Johnson´s Bedtime koupeli pro dobré spaní a po osušení namasírujte Johnson´s Bedtime tělovým mlékem pro dobré spaní. Poté by měla následovat chvilka klidu.

Náš 3 krokový rituál: Teplá koupel + Masáž + Chvíle klidu

- Hydratuje a zanechává citlivou pokožku zdravou na dotek.
- Se zklidňujícími esencemi NaturalCalmTM.

Vybíráme pouze vysoce kvalitní ingredience, které jsou dostatečně šetrné pro děti. Proto jsme zamítli více než 400 složek, které neodpovídají našim standardům Best for Baby™.

Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Polysorbate 20, p-Anisic Acid, Titanium Dioxide, Magnesium Aluminum Silicate, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Potassium Bitartrate, Phenoxyethanol, Parfum

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 21. 05. 2024 14:30 a v průběhu dne se může měnit.
JOHNSON´S® Bedtime tělové mléko pro dobré spaní 300 ml
JOHNSON´S® Bedtime tělové mléko pro dobré spaní 300 ml
33.3 Kč / 100,00 ml
99,90 Kč