Zvolte nejbližší pobočku Globus

Párkový salát

Párkový salát

165 Kč / 1,00 kg
165 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

PÁRKOVÝ SALÁT

párky jemné 50 % [vepřové maso, hovězí maso, vepřové kůže, voda, jedlá sůl, konzervant (dusitan sodný), stabilizátory (difosforečnany, trifosforečnany), antioxidant (kyselina L-askorbová), směs koření, paprika], majonéza [řepkový olej, voda, modifikované bramborové škroby, VAJEČNÝ žloutek sušený, stabilizátory (guma guar, xanthan), ocet kvasný lihový, cukr, sůl], cibule marinovaná, kečup s feferony [rajčatový protlak, voda, cukr, ocet kvasný lihový, feferony 1,7 %, modifikovaný kukuřičný škrob, sůl, chilli, směs koření, stabilizátor (xanthan), konzervant (kyselina benzoová)], sterilované papriky, sterilované okurky, cukr, sůl, ocet kvasný lihový, regulátor kyselosti (citronany sodné), konzervant (sorban draselný).

Obsahuje: 3. VEJCE a výrobky z nich, 7. MLÉKO a výrobky z něj
Může obsahovat: 1. OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK a výrobky z nich, 2. KORÝŠI a výrobky z nich, 4. RYBY a výrobky z nich, 5. PODZEMNICE OLEJNÁ (ARAŠÍDY) a výrobky z nich, 6. SÓJOVÉ BOBY (SÓJA) a výrobky z nich, 9. CELER a výrobky z něj, 10. HOŘČICE a výrobky z ní, 11. SEZAMOVÁ SEMENA (SEZAM) a výrobky z nich

Skladujte při teplotě od 1°C do 7°C.

Energie v kcal295
Energie v kJ1218
Sacharidy0
Cukry0
Sůl0
Bílkoviny0
Tuky28
Nasycené mastné kyseliny0
Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 20. 05. 2024 18:12 a v průběhu dne se může měnit.
Párkový salát
Párkový salát
165 Kč / 1,00 kg
165 Kč