Zvolte nejbližší pobočku Globus

Listerine Freshburst 500 ml

Listerine Freshburst 500 ml

500 ml
15990100,00 ml

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

Ústní voda pro svěží dech, 500 ml LISTERINE® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

• Díky jedinečné kombinaci esenciálních olejů účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku
• Omezuje zubní povlak, hlavní příčinu podráždění dásní, a chrání před jeho vznikem
• Poskytuje trvalou jistotu svěžího dechu
• Se svěží mátovou chutí
• Láhev je vyrobená z 50% z recyklovaného plastu a 100% recyklovatelná
• Vhodná pro dospělé a děti od 12 let
• Pro dlouhodobé použití


Proč používat ústní vodu LISTERINE®?
Vyplachování úst dvakrát denně není jen skvělým způsobem, jak si zachovat svěží dech. Je to klíč k tomu, aby celá vaše ústa byla čistá. Je pravda, že samotným čištěním zubním kartáčkem vyčistíte pouze 25 % úst. Síla ústní vody porazí bakterie ve vaší ústní dutině, na zubech i dásních. LISTERINE® má klinicky prokázaný antibakteriální účinek – obsahuje unikátní kombinaci 4 esenciálních olejů, zároveň však ústní flóra zůstává v rovnováze.
Při použití dvakrát denně LISTERINE® odstraňuje bakterie, které v ústech zůstávají po čištění zubů. Bylo prokázáno, že LISTERINE® zlepšuje vaši ústní hygienu a účinkuje v místech, které jsou zubním kartáčkem obtížně dosažitelné. Zároveň také omezuje a předchází tvorbě zubního plaku, jedné z hlavních příčin problémů s dásněmi, a osvěží váš dech.oté vyplivněte.

Složení:
Aqua, Alcohol, Sorbitol, Poloxamer 407, Benzoic Acid, Sodium Saccharin, Eucalyptol, Methyl Salicylate, Aroma, Thymol, Menthol, Sodium Benzoate, CI 47005, CI 42053.

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 18. 07. 2024 22:59 a v průběhu dne se může měnit.
Listerine Freshburst 500 ml
Listerine Freshburst 500 ml
31.98 Kč / 100,00 ml
15990