Zvolte nejbližší pobočku Globus

Sleva
-47 %
Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 125 g

Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 125 g

125 g
14,32 Kč / 100,00 g
33,90 Kč
17,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Mlsat se dá i jinak! Naše rostlinné lahůdky už se na tebe celé třesou. Dáš si? Nezklamou tě!

Zavři oči a vychutnej si božskou příchuť vanilky! Tenhle dezert je 100% rostlinný, takže tvoje chuťové pohárky můžou mít ještě o něco lepší pocit!
* Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu.

Známe budoucnost a je rostlinná
Chceme inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit. I malý rostlinný krok může znamenat velkou změnu!
Moc dobře víme, že cesta za zdravým životním stylem může být trnitá. Občas je těžké zbavit se starých návyků a od toho jsme tady my a naše rostlinné alternativy. Fandíme všem, kteří to zkouší, každý krok správným směrem se počítá! Věříme v pokrok, ne nadarmo jsme pionýry rostlinných alternativ, už od 80.let 20.století! Díky našim rostlinným potravinám se můžeš cítit prostě skvěle! Dobré pro planetu i pro tebe*.

*Alpro obsahuje vápník, který je potřebný pro udržení normálního stavu kostí. Při pravidelné konzumaci v rámci pestré stravy a zdravého životního stylu. Společnost Danone je původně španělskou společností, která začala vyrábět své první jogurty již v roce1919. Během následujících let se s podnikem Danone sloučily i další firmy, a proto je dnes společnost považována za předního výrobce mléčných a rostlinných produktů, sušenek, ale i minerálních vod, dětské a speciální výživy. Mezi značky mléčných produktů se zařazuje Actimel, Activia, Fantasia a Kostíci, mimo to vyrábí i rostlinné produkty značky Alpro a Provamel.

Pitná voda,Cukr,Loupané sójové boby (6,4%),Zahušťovadla (modifikovaný tapiokový škrob, pektin, karagenan),Fosforečnan vápenatý,Maltodextrin,Aroma,Mořská sůl,Vitaminy (riboflavin (B2), B12, D2),Barviva (kurkumin, annatto)

Obsahuje: 6. SÓJOVÉ BOBY (SÓJA) a výrobky z nich

Uchovávejte do max. 25°C.

Energie v kcal85
Energie v kJ360
Sacharidy0
Cukry0
Sůl0
Bílkoviny0
Vláknina0
Tuky0
Nasycené mastné kyseliny0
Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 24. 05. 2024 00:39 a v průběhu dne se může měnit.
Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 125 g
Alpro Sójový dezert s vanilkovou příchutí 125 g
14.32 Kč / 100,00 g
33,90 Kč
17,90 Kč