Zvolte nejbližší pobočku Globus

Sanytol Dezinfekce na prádlo 500 ml

Sanytol Dezinfekce na prádlo 500 ml

500 ml
10490100,00 ml

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

„Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku“. Praní při nízkých teplotách zcela neodstraní z prádla přítomné bakterie,viry a plísně.
Tyto mikroorganismy, které zůstanou v oblečení, mohou způsobit přetrvávající zápach,
přenos infekce nebo podráždění kůže. Pokud praní není dostatecné, mělo
by být prádlo vydezinfikováno.Sanytol Dezinfekce na prádlo ničí při všech teplotách bakterie, viry, plísně . Odstraňuje přetrvávající zápach, eliminuje přenos infekcí a zanechává úžasný pocit svěžesti. Je vhodný pro všechny textilie včetně sportovního oblečení, dětského prádla. Neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie. Praní při nízkých teplotách zcela neodstraní z prádla přítomné bakterie,viry a plísně.

Odstraňuje 99,9* bakterie, plísně, viry.
*Trojí účinek: baktericidní podle normy EN 1276 (5 min) proti Pseudomonas aeruginosa, Escherichia Coli, Stophylococcus aureus, Enterococcus hirae; fungicidní podle normy EN 1650 (10 min) proti Candida Albicans, Aspergillus niger; virucidní podle normy EN 14476 (10 min) proti Virus Influenza A H1N1. Dezinfekční účinnost je ověřena a zkontrolována akreditovanou laboratoří.

Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere, ale není vydezinfikováno. Sanytol i při nízkých teplotách ničí bakterie, viry a plísně a zanechává úžasný pocit svěžesti. Určený pro bílé i barevné textilie, neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie.

Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 27 000 mg/kg,Dále <5% kationtové povrchově aktivní látky,<5% neiontové povrchově aktivní látky,Dezeinfekční prostředky a parfémy (benzyl salicylate),2-methyl-4-isothiazolin-3-one(MI),2-phenoxyethanol,Bronopol (INN),2-brom-2-nitropropan-1,3-diol

Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 29. 05. 2024 08:59 a v průběhu dne se může měnit.
Sanytol Dezinfekce na prádlo 500 ml
Sanytol Dezinfekce na prádlo 500 ml
20.98 Kč / 100,00 ml
10490