Zvolte nejbližší pobočku Globus

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta s fluoridem 75 ml

Sensodyne Repair & Protect zubní pasta s fluoridem 75 ml

75 ml
226,53 Kč / 100,00 ml
169,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Proč používat Sensodyne Repair & Protect?
Umožňuje zbavit se bolesti citlivých zubů a opravit jejich poškozená místa. Sensodyne Repair & Protect pomáhá opravit a chránit citlivé části zubů. Pro dlouhodobou ochranu citlivých zubů používejte zubní pastu dvakrát denně. Obsahuje fluorid pro posílení zubů. Svěží mátová příchuť zanechává pocit čistých a svěžích úst.
Nová zubní pasta Sensodyne Repair & Protect vytváří na poškozených místech vašich citlivých zubů tvrdší vrstvu, a tím přispívá k jejich účinnějšímu opravení.
Co je citlivost zubů?
Citlivost zubů se objevuje, pokud dojde k odhalení zuboviny, která je pod sklovinou a dásněmi. Při kontaktu s teplým nebo studeným, sladkým nebo kyselým, anebo při kontaktu se zubním kartáčkem, může dojít ke stimulaci nervu, která způsobí krátkou ostrou bolest.
Sensodyne Repair & Protect s technologií NovaMin má unikátní, klinicky ověřené složení s obsahem vápníku. Pomáhá opravit poškozená místa v zubovině přirozeným zacelováním těchto oblastí. Zmírňuje bolestivou citlivost zubů a pomáhá užívat si života bez obav z bolesti citlivých zubů.
Doporučováno zubními lékaři*
*Zubní lékaři doporučují značku Sensodyne.

Glycerin, PEG-8, Hydrated silica, Calcium sodium phosphosilicate (Novamin), Cocamidopropyl betaine, Sodium methyl cocoyl taurate, Aroma, Titanium dioxide, Carbomer, Sodium saccharin, Sodium fluoride, Limonene, Obsahuje fluorid sodný (0.315%) w/w (1450 ppm F)

Po použití tubu uzavřete a uchovávejte v suchu.

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 27. 05. 2024 21:54 a v průběhu dne se může měnit.
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta s fluoridem 75 ml
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta s fluoridem 75 ml
226.53 Kč / 100,00 ml
169,90 Kč