Zvolte nejbližší pobočku Globus

Saloos BIO Dětský měsíčkový olej 50 ml

Saloos BIO Dětský měsíčkový olej 50 ml

50 ml
299,80 Kč / 100,00 ml
149,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Velmi jemný olejíček určený k péči o pokožku dětí a miminek od prvních dnů života. Mandlový a bio pupálkový olej v kombinaci s měsíčkovým extraktem poskytují citlivé dětské pokožce nejlepší ochranu před vysoušením nejen po koupání. Zklidňuje a regeneruje pokožku také v oblasti plen. Doporučujeme ke každodennímu ošetření pokožky celého tělíčka. Bez parfemace. Čistý přírodní bioprodukt.
Pokožka dětí a miminek je velmi tenká a mimořádně citlivá. Proto vstřebává více látek ze svého povrchu než je tomu u dospělých a snadněji se podráždí. V prvních měsících života dítěte v ní dochází k řadě změn a proto vyžaduje mimořádnou péči. Jelikož mazové žlázy miminka nejsou ještě plně funkční, produkuje pokožka i méně lipidů, takže je dobré lipidovou vrstvu podpořit.
Tomu je vhodné přizpůsobit výběr pečujících přípravků a zvýšenou pozornost vyžaduje i koupelová péče. I tady platí, že nemá pokožku dráždit ani vysušovat. Vhodné přípravky lipidy v dětské pokožce dokážou doplnit a posilují tak její přirozenou ochrannou vrstvu.

Klíčové vlastnosti:
• Suchá a podrážděná pokožka
• Regenerace
• Šetrná péče
• 50 ml
Certifikát
Certifikát CPK a CPK bio je jediným uznávaným certifikátem v České a Slovenské republice udělovaný nezávislým certifikačním orgánem KEZ o.p.s.

Hlavní účinné látky:
MANDLOVÝ OLEJ - Vzniká lisováním semen mandloně, ze kterých si bere pestrý koktejl vitamínů a mastných kyselin pro výživu a ochranu pokožky nepostradatelných. Mandlový olej je nedílnou součástí masáží a vyhledávaný zejména v péči o suchou pleť se sklonem k podráždění, kterou promaže a současně zklidní. Proto je vyhledávaný při péči o jemnou dětskou pokožku. Zvyšuje elasticitu kůže a tím předchází tvorbě strií zejména v těhotenství. Olej se rychle vstřebává, na pokožce nezanechává pocit mastnoty, neucpává póry a nevyvolává alergické reakce.

SLUNEČNICOVÝ OLEJ - Označuje se jako hřejivý, podporuje prokrvení pokožky. Svým neutrálním složením a obsahem vitamínu

Helianthus annuus seed oil bio, Sesamum indicum seed oil bio, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Oenothera Biennis oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Skladování do 25°C

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 22. 05. 2024 17:24 a v průběhu dne se může měnit.
Saloos BIO Dětský měsíčkový olej 50 ml
Saloos BIO Dětský měsíčkový olej 50 ml
299.8 Kč / 100,00 ml
149,90 Kč