Zvolte nejbližší pobočku Globus

Saloos BIO Tělový a masážní olej devatero kvítí 50 ml

Saloos BIO Tělový a masážní olej devatero kvítí 50 ml

50 ml
14990100,00 ml

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

Mimořádně vhodný k masáži kůže namožených částí těla, na pokožku se sklonem k výronům a pohmožděninám. Prokrvuje a prohřívá pokožku, skvěle regeneruje při únavě, před i po fyzické námaze, sportovním výkonu i v období nachlazení. Je velmi vhodný i pro sportovce.

Tělové a masážní oleje v sobě skrývají velký potenciál. Pomáhají nám znovu obnovit narušený lipidový film, pokožku zvláčňují, zpevňují a zvyšují její elasticitu. Vytváří na ní novou ochrannou vrstvu, která zabraňuje dalšímu vysušování a popraskání. Je důležité volit skutečně ty nejkvalitnější oleje, které dokáží našemu tělu dodat maximální péči. Neměly by obsahovat minerální oleje (paraffinum liquidum), syntetické látky či barviva apod. Měly by být z olejů lisovaných pouze za studena. Masážní oleje Saloos, jejichž základ tvoří olej mandlový, makadamiový a meruňkový,mají výjimečné vlastnosti a jsou špičkou mezi oleji vůbec.

Tělové a masážní oleje neobsahují jen rostlinné oleje, které pečují o pokožku, ale i 100% přírodní esenciální oleje, které povzbudí nejen tělo, ale i mysl. Mohou být velkým pomocníkem proti stresu, neklidu či špatné náladě. Zvolte masážní olej dle toho, jakých účinků s jeho pomocí chcete dosáhnout. Stejně jako byliny, i různé oleje mají své přednosti, kterých by bylo škoda nevyužít. Při výběru dbejte na složení, ale i na vůni oleje, která by vám měla být příjemná.

Klíčové vlastnosti:
• Namožené části těla
• Regenerace
• Uvolnění
• 50 ml
Certifikát :
Certifikát CPK a CPK bio je jediným uznávaným certifikátem v České a Slovenské republice udělovaný nezávislým certifikačním orgánem KEZ o.p.s.
Hlavní účinné látky:
MERUŇKOVÝ OLEJ - Meruňkový olej patří ke špičce mezi rostlinnými oleji. Ten nejkvalitnější se získává lisováním meruňkových jader za studena. Je bohatý na vitamíny a vyhledávaný zejména pro svou jemnost. Má výborné zvláčňující i regenerační účinky a pro své schopnosti výživy a hydratace pokožky se stal nenahraditelnou součástí tělové ko

Prunus Armeniaca Kernel Oil, Helianthus annuus seed oil bio, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Sesamum indicum seed oil bio, Parfum*, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Limonene**, Eugenol**, Linalool**, Cinnamal**, Citronellol**, Geraniol**, Coumarin**, *směs éterických olejů, **součást éterických olejů

Skladování do 25°C

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 30. 05. 2024 22:54 a v průběhu dne se může měnit.
Saloos BIO Tělový a masážní olej devatero kvítí 50 ml
Saloos BIO Tělový a masážní olej devatero kvítí 50 ml
299.8 Kč / 100,00 ml
14990