Zvolte nejbližší pobočku Globus

Saloos Těhotenský pěsticí olej 50 ml

Saloos Těhotenský pěsticí olej 50 ml

50 ml
319,80 Kč / 100,00 ml
159,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Hloubkově vyživuje pokožku, zabraňuje nadměrnému vysoušení, zachovává její pružnost a tím zabraňuje vzniku strií. Strie (pajizévky) vznikají na kůži, jestliže je napjatá nad mez normální pružnosti. Nejčastější příčinou bývá rychlý růst nebo přibývání na váze. V těhotenství se tyto pruhovité trhlinky objevují především na bříšku, prsech a stehnech. Málokdy zmizí úplně, a proto je vhodné pravidelně používat těhotenský pěsticí olej. Denně (i několikrát) jej vtírejte do pokožky. Olej vyživuje kůži do hloubky, čímž pomáhá zamezit vysoušení a následnému popraskání, pokožka zůstává pružná a vláčná. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených esenciálních olejů přispívají k celkové harmonizaci v tomto krásném a v životě ženy tolik důležitém období. Pro následnou podporu přirozené regenerace pokožky doporučujeme olej používat i po dobu dalších 6 až 12 měsíců po porodu.

Složení : Bio Sesamum Indicum Seed Oil, Bio Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Bio Oenothera Biennis Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Parfum*, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol, Linalool**, Limonene**, Geraniol**, Citronellol**, Coumarin**, *směs esenciálních olejů, **přirozená součást esenciálních olejů

Skladujte při teplotě 15 -25 °C

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 28. 02. 2024 05:50 a v průběhu dne se může měnit.
Saloos Těhotenský pěsticí olej 50 ml
Saloos Těhotenský pěsticí olej 50 ml
319.8 Kč / 100,00 ml
159,90 Kč