Zvolte nejbližší pobočku Globus

Saloos BIO Tělový a masážní olej erotika 50 ml

Saloos BIO Tělový a masážní olej erotika 50 ml

50 ml
299,80 Kč / 100,00 ml
149,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

Jedinečná kombinace olejů lisovaných za studena a přírodních esenciálních olejů je mimořádně vhodná nejen k vzájemné partnerské masáži. Smyslnost je oslavou těla a jeho schopnosti vnímat, poskytovat a přijímat rozkoš. Využijte s partnerem či partnerkou každou příležitost k tomu, abyste něžné dotyky změnili ve smyslnou masáž. Olej pokožku zároveň regeneruje, vyživuje a pěstí. Čistý přírodní bioprodukt.

Tělové a masážní oleje v sobě skrývají velký potenciál. Pomáhají nám znovu obnovit narušený lipidový film, pokožku zvláčňují, zpevňují a zvyšují její elasticitu. Vytváří na ní novou ochrannou vrstvu, která zabraňuje dalšímu vysušování a popraskání. Je důležité volit skutečně ty nejkvalitnější oleje, které dokáží našemu tělu dodat maximální péči. Neměly by obsahovat minerální oleje (paraffinum liquidum), syntetické látky či barviva apod. Měly by být z olejů lisovaných pouze za studena. Masážní oleje Saloos, jejichž základ tvoří olej mandlový, makadamiový a meruňkový,mají výjimečné vlastnosti a jsou špičkou mezi oleji vůbec.

Tělové a masážní oleje neobsahují jen rostlinné oleje, které pečují o pokožku, ale i 100% přírodní esenciální oleje, které povzbudí nejen tělo, ale i mysl. Mohou být velkým pomocníkem proti stresu, neklidu či špatné náladě. Zvolte masážní olej dle toho, jakých účinků s jeho pomocí chcete dosáhnout. Stejně jako byliny, i různé oleje mají své přednosti, kterých by bylo škoda nevyužít. Při výběru dbejte na složení, ale i na vůni oleje, která by vám měla být příjemná.

Klíčové vlastnosti:
• Smyslná masáž
• Hebkost
• Zvláčnění
• 50 ml

Certifikát
Certifikát CPK a CPK bio je jediným uznávaným certifikátem v České a Slovenské republice udělovaný nezávislým certifikačním orgánem KEZ o.p.s.
Hlavní účinné látky:
MERUŇKOVÝ OLEJ - Meruňkový olej patří ke špičce mezi rostlinnými oleji. Ten nejkvalitnější se získává lisováním meruňkových jader za studena. Je bohatý na vitamíny a vyhledávaný zejména pro svou jemno

Macadamia ternifolia seed oil, Helianthus annuus seed oil bio, Prunus armeniaca kernel oil, Sesamum indicum seed oil bio, Prunus amygdalus dulcis oil, Parfum*, Limonene**, Linalool**, Geraniol**, Benzyl benzoate**, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citral**, *směs éterických olejů, **součást éterických olejů

Skladování do 25°C

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 24. 05. 2024 00:42 a v průběhu dne se může měnit.
Saloos BIO Tělový a masážní olej erotika 50 ml
Saloos BIO Tělový a masážní olej erotika 50 ml
299.8 Kč / 100,00 ml
149,90 Kč