Zvolte nejbližší pobočku Globus

BIOne Cosmetics BIO Cannabis regenerační a zvláčňující balzám na ruce 200 ml

BIOne Cosmetics BIO Cannabis regenerační a zvláčňující balzám na ruce 200 ml

200 ml
7990100,00 ml

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

Bione Cannabis, regenerační a zvláčňující balzám na ruce pro celou rodinu je středně tučný, výživný, ochranný a hydratační balzám s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky Bio - balzám na ruce Cannabis obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé zelené rostliny. Tím dodává přípravku unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů, fosfolipidů dodává i řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Olej i extrakt Cannabis jsou v lidovém léčitelství oblíbené pro své údajné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti. Údajně pozitivně působí na různé dermatitidy, u atopického ekzému, lupénky, akné, oparů. Balzám Cannabis vykazuje uklidňující a zvláčňující účinky, chrání pokožku před vysoušením a praskáním. Doplněno o vitamín B8 - Inositol, vitamín „mládí, vitality a zdraví" s výbornými antioxidačními a biostimulačními účinky. Dále obsahuje hydratační glycerin, rostlinné bambucké máslo, panthenol, allantoin a vitamín E. Všechny tyto substance se podílejí na ochraně, regeneraci a na zvláčnění pokožky. Vyrobeno v Bio formulaci. Neobsahuje ropné produkty, silikony, syntetická barviva, parabeny aj. Balzám na ruce Cannabis využívá moderní akrylátový emulzní systém a je tedy velmi jemný, rychle se vstřebává, zanechává příjemný nemastný pocit.

Využívá bezalergenní parfemaci. Konzervační složka balzámu se po aplikaci balzámu na pokožku postupně odpařuje.

Šetrný k Vám i k přírodě.
Potěší Vaše smysly, pohladí po těle. Žádný jiný přípravek nemá složení jako Balzám na ruce Cannabis. Regenerace + výživa z přírody.

Aqua,Hydrogenated coconut oil,Glyceryl stearate SE,Ethylhexyl stearate,Stearic acid,Cetyl alcohol,Glycerin,Cannabis sativa seed oil,Butyrospermum parkii butter,Panthenol,Inositol,Allantoin,Tocopherol,Xanthan,Cannabis sativa leaf extract,Sodium hydroxide,Carbomer,AcryLATES/vinyl isodecanoate crosspolymer,Sorbitan caprylate,Parfum,Phenoxyethanol,Obsah tukové fáze: do 14 % hm.,Obsah neionogenních emulgátorů: 0,0 % hm.

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 24. 06. 2024 14:08 a v průběhu dne se může měnit.
BIOne Cosmetics BIO Cannabis regenerační a zvláčňující balzám na ruce 200 ml
BIOne Cosmetics BIO Cannabis regenerační a zvláčňující balzám na ruce 200 ml
39.95 Kč / 100,00 ml
7990