Zvolte nejbližší pobočku Globus

Výhodně
Rexona Men Invisible Black + White antiperspirant sprej pro muže 150 ml

Rexona Men Invisible Black + White antiperspirant sprej pro muže 150 ml

150 ml
43,27 Kč / 100,00 ml
64,90 Kč

Globus Bonus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Globus Bonus a získejte ještě výhodnější cenovou nabídku pro vybrané produkty.

Globus karta

Popis produktu

- Účinný antiperspirant, který spolehlivě bojuje proti žlutým skvrnám na bílém a bílým stopám na černém oblečení
- Obsahuje technologii MotionsenseTM, která uvolňuje vůni postupně a pocit svěžesti ti tak vydrží po celý den
- Intenzivní, dřevitá vůně
- 48hodinová ochrana proti pocení a zápachu
- Dermatologicky testovaný, bez alkoholu
Nedopusť, aby ti tvůj antiperspirant zanechal skvrny na oblečení. Antiperspirant Rexona Men Invisible Black + White byl speciálně vyvinutý tak, aby tvoje oblečení zůstalo krásné a beze skvrn. Napomáhá redukovat bílé stopy na černém a žluté skvrny na bílém oblečení, a ty tak můžeš vypadat skvěle po celý den.
Rexona Men Invisible Black + White oproti jiným antiperspirantům nezpůsobuje skvrny, které mohou zůstat na oblečení v případě jejich reakce s potem. Navíc díky 48hodinové ochraně proti pocení a zápachu můžeš zůstat sebejistý po celý den.
Obsahuje také inovativní patentovanou technologii MotionsenseTM založenou na přítomnosti mikrokapslí, jež obsahují vůni a díky tření při pohybu postupně praskají. Dochází tak k pozvolnému uvolňování parfemace podle fyzické aktivity. Platí zde úměra, že čím více se člověk pohybuje, tím intenzivněji antiperspirant voní.
Pánský antiperspirant Rexona Men Invisible Black + White díky svému složení poskytuje dostatečnou ochranu po celý den. Můžeš nosit své nejlepší oblečení, věnovat se svým oblíbeným aktivitám a zároveň se díky Rexoně cítit skvěle a sebejistě.
Rexona Men antiperspirant sprej pro muže Invisible Black + White je naší nejlepší ochranou proti bílým stopám a žlutým skvrnám.
Rexona. Nezradí tě!

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum chlorohydrate, PPG-14 butyl ether, Parfum, Disteardimonium hectorite, Propylene carbonate, BHT, Caprylic/capric triglyceride, Gelatin crosspolymer, Cellulose gum, Sodium benzoate, Hydrated silica, Aqua, Sodium starch octenylsuccinate, Maltodextrin, Hydrolysed corn starch, Silica, Citral, Limonene, Linalool

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 28. 02. 2024 21:57 a v průběhu dne se může měnit.
Rexona Men Invisible Black + White antiperspirant sprej pro muže 150 ml
Rexona Men Invisible Black + White antiperspirant sprej pro muže 150 ml
43.27 Kč / 100,00 ml
64,90 Kč