Informace pro Praha-Čakovice.
Whiskas Pure Delight mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 12 x 85 g

Whiskas Pure Delight mixovaný výběr v želé pro dospělé kočky 12 x 85 g

Informace pro Praha-Čakovice.
1020 g20,58 Kč/ 100 g

Skladem Uvedený stav je pouze orientační. Dostupnost na prodejně se může lišit.

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Více o programu
Můj Globus karta

Popis produktu

V každém lahodném kousku se při vaření zachová přírodní šťáva, poté se dusí a nechá se odpočívat, aby vznikly šťavnaté, jemné kousky, které zaručeně přinutí vaši kočku vrnět. Vyrobeno z přírodních* ingrediencí a vysoce kvalitních bílkovin, bez umělých barviv a konzervačních látek pro čistou, lahodnou chuť.

S hovězím: maso a výrobky živočišného původu (20%, 97% přírodní*; včetně hovězího 4% v každém kousku**), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky (0.7%), různé cukry, výrobky rostlinného původu, S kuřecím: maso a výrobky živočišného původu (21%, 100% přírodní*; včetně kuřecího 4% v každém kousku**), rostlinné bílkovinné extrakty, minerální látky (0.7%), různé cukry, výrobky rostlinného původu, S lososem: maso a výrobky živočišného původu (19%, 100% přírodní*), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*; včetně lososa 4% v každém kousku**), minerální látky (0.7%), různé cukry, výrobky
rostlinného původu, S tuňákem: maso a výrobky živočišného původu (19%, 100% přírodní*), rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší produkty z ryb (100% přírodní*; včetně tuňáka 4% v každém kousku**), minerální látky (0.7%), různé cukry, výrobky rostlinného původu, *Přírodní ingredience, **Kousek zpravidla 33% produktu

Přebytek krmiva uchovávejte v chladu a spotřebujte do 2 dní.

Minimální trvanlivost do: viz. boční strana obalu. Referenční číslo partie, registrační číslo provozu: viz. jednotlivé balení.

Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 24. 06. 2026 16:25 a v průběhu dne se může měnit.