Naše služby a produkty

Globus Česká republika

Tady se svět točí kolem vás!

Restaurace

Po celý den pro vás v každém Globusu vaříme podle léty ověřených receptů a z těch nejčerstvějších surovin. Čerstvé maso máme od našich řezníků, skvělé pečivo od našich pekařů.

Dozvědět se více

Řeznictví

V zázemí každého našeho hypermarketu pro vás denně bouráme čerstvé maso od tuzemských dodavatelů. Podle tradičních postupů z něj na místě připravujeme i uzeniny a další masné výrobky. Díky tomu vám můžeme nabídnout maximální čerstvost a kvalitu.

Dozvědět se více

Pekařství Globus

Pečivo pro vás vyrábíme v každém Globusu od zadělání těsta, proto je vždy opravdu čerstvé, jak má být. Těsto necháme vykynout, ručně zpracujeme a upečeme, vše podle původních receptur.

Dozvědět se více

Café Globus

Naše cukrářky a cukráři vědí, jak na poctivé zákusky. V našich kavárnách si dopřejte chvilku klidu s italskou kávou L'Antico a skutečně čerstvými zákusky nebo obloženými bagetami z naší vlastní výroby. Otevřeno máme po celý den.

Dozvědět se více

Čerpací stanice a myčka

U většiny hypermarketů je čerpací stanice s myčkou, kde vám nabízíme pohonné hmoty a kvalitní služby za výhodnou cenu.

Dozvědět se více

Věrnostní program Můj Globus

Věrnostní program Můj Globus vám přináší ještě výhodnější ceny vybraných akčních produktů, odměny za vaše nákupy, ale také slevové kupony.

Dozvědět se více

Mobilní aplikace Můj Globus

Díky aplikaci Můj Globus můžete využívat všechny výhody věrnostního programu Můj Globus. Navíc získáte i další výhody, jako například nakupování se službou Scan&Go, uchování účtenek z nákupů či možnost prohlížení aktuální akční nabídky.

Dozvědět se více

Nákupy se Scan&Go

Zboží skládáte rovnou do tašky, průběžně vidíte svoji útratu a nemusíte čekat u pokladny. Díky Scan&Go máte nákup ve svých rukou.

Dozvědět se více

Sýry a lahůdky

Velký výběr sýrů, lahůdek, obložených míst a antipasti na váš stůl.

Dozvědět se více

Ryby a mořské plody

Ryby a mořské plody jsou důležitou součástí moderní, zdravé a dietní kuchyně. Dohlížíme na to, aby k vám dorazily vždy čerstvé.

Dozvědět se více

Vlastní značky

Naše vlastní značky vám nabízí kvalitu bez kompromisu a navíc za atraktivní cenu.

Dozvědět se více

Zdravý svět

Široká nabídka alternativních potravin s přehledným značením.

Dozvědět se více

Obchodní jednotky k pronájmu

Aktuálně k pronájmu jsou v dispozici: