Souhlas se zpracováním osobních údajů
)
Uděluji společnosti Globus ČR, v. o. s. se sídlem Praha 9 - Čakovice, Kostelecká 822/75,
PSČ: 196 00, IČO: 634 73 291, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 79154 (dále jen „Globus“), souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem realizace marketingových aktivit v rámci věrnostního programu Můj Globus, zejména pak zasílání personalizovaných obchodních sdělení a pozvánek na akce pořádané Globusem, a to jakýmikoli prostředky komunikace (zejména e-mailem).
Osobní údaje zpracovává Globus v následujícím rozsahu:
osobní údaje nezbytné pro rozesílání marketingových sdělení jako jsou zejména jméno, příjmení, e-mail, a pokud jsem Globusu dobrovolně poskytl další údaje, pak také telefonní číslo, nebo adresa;
osobní údaje získané v rámci věrnostního programu Můj Globus, které Globusu umožní připravovat personalizovaná obchodní sdělení jako jsou zejména EAN a číslo zákaznické karty, údaje o nákupech (např. název, kód, množství a cena zakoupeného zboží) a údaje o mých zájmech a preferencích při nákupech, pokud jsem je v rámci věrnostního programu Můj Globus vyplnil.
Tento souhlas uděluji na dobu trvání mého členství ve věrnostním programu, nejdéle však do doby jeho odvolání, což mohu učinit kdykoliv. Beru na vědomí, že odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů pozbude Globus oprávnění zpracovávat osobní údaje pro účely uvedené v tomto souhlasu, ale je nadále oprávněn zpracovávat osobní údaje člena věrnostního programu Můj Globus na základě jiných právních titulů, a to (i) zajištění řádného fungování programu a plnění práv a povinností Globusu vůči členům programu dle Všeobecných obchodních podmínek , (ii) oprávněných zájmů Globusu, (iii) za účelem splnění povinností uložených Globusu právními předpisy.
Bližší informace k tomuto souhlasu, ke zpracování osobních údajů v rámci věrnostního programu Můj Globus, včetně Vašich práv, naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů , která je dostupná na webových stránkách, v aplikaci Můj Globus nebo na kioscích v hypermarketech Globus.