Zvolte nejbližší pobočku Globus

Zajíc Sójový nápoj natural 400 g

Zajíc Sójový nápoj natural 400 g

400 g
11990100,00 g

Nižší cena pro členy Můj Globus

Staňte se členem našeho věrnostního programu Můj Globus a získejte ještě výhodnější cenu pro vybrané produkty.

Můj Globus karta

Popis produktu

Sójový nápoj ZAJÍC natural
je obzvláště vhodný pro alergiky na laktózu kravského mléka, pro osoby s bezlepkovou dietou a zájemce o racionální stravování.
Nápoj ve své sušené formě má široké možnosti použití a snadno se připravuje. Je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudingů, polévek, omáček i těsta.
V kombinaci s cereáliemi Bona Vita - müsli nebo corn flakes je součástí chutné cereální snídaně, svačiny nebo lehké večeře.
Vychutnejte si připravený nápoj ZAJÍC v plné přirozené chuti nebo přidáním kakaa získejte oblíbenou pochoutku. ZAJÍC natural je výborný také do kávy a čaje, K dochucení jednoho šálku postačí 2-3 lžičky. Je vhodný všude tam, kde se používá kravskémléko.
Pestrá a vyvážená strava je jedním z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový stav každého člověka, zejména pak osob s různými potravinovými alergiemi nebo intolerancí. Využijte vlastností produktu Sójového nápoje ZAJÍC natural, zařaďte jej do svého jídelníčku a jistě oceníte výhody jeho používání.
Sójový nápoj ZAJÍC natural je vhodný pro přípravu nápoje, koktejlů, kakaa, cereálních snídaní, pudinků, polévek, omáček, těsta a je výbornou pochoutkou do kávy a čaje. Lze jej použít všude tam, kde klasickémléko - stačí připravit dle návodu na použití. Při používání se nesráží a je snadno rozpustný.
Hlavní výhody sójového nápoje ZAJÍC natural jsou absence lepku a laktózy, snadná příprava a široké možnosti použití. Tyto vlastnosti ocení zejména osoby s intolerancí k laktóze kravskéhomléka.
Bez Cereálie
Bez Cereálie, bez mléko

Sušený kukuřičný sirup, Sójová složka (29.4%) (částečně ztužený SÓJOVÝ olej, SÓJOVÁ BÍLKOVINA), Regulátor kyselosti fosforeč draselný, Emulgátor E 471, Kaseinát sodný, Protispékavá látka oxid křemičitý, Jedlá sůl, Barvivo karoteny

Obsahuje: 1. OBILOVINY OBSAHUJÍCÍ LEPEK a výrobky z nich, 6. SÓJOVÉ BOBY (SÓJA) a výrobky z nich

Skladujte a uchovávejte v suchu. Chraňte před teplem.
Po otevření doporučujeme řádně uzavírat, zamezíte tím tvrdnutí směsi.

Energie v kcal509
Energie v kJ2128
Sacharidy63
Cukry0
Sůl0
Bílkoviny0
Vláknina0
Tuky27
Nasycené mastné kyseliny0
Zobrazená cena produktu je platná na prodejně k 20. 07. 2024 21:20 a v průběhu dne se může měnit.
Zajíc Sójový nápoj natural 400 g
Zajíc Sójový nápoj natural 400 g
29.98 Kč / 100,00 g
11990