Garance kvality & Ocenění

Garance kvality

Abyste se při nakupování cítili dobře, je třeba, abyste mohli svému prodejci důvěřovat. Proto jsme pro vás připravili záruky Globus.

Čerstvost nadevše

Každý den v našich hypermarketech vyrábíme čerstvé produkty dle vlastních receptur. Jejich kvalitu máme plně pod kontrolou od pořízení suroviny přes zpracování až po jeho finální podobu. A za každý tento náš výrobek pod označením Poctivá výroba Globus stoprocentně ručíme.

Prověření dodavatelé

Stavíme na dlouhodobé spolupráci a blízkém vztahu s našimi dodavateli, kteří k nám každý den dováží kvalitní a čerstvé suroviny.

Pravidelné kontroly kvality

Kvalitu si pravidelně kontrolujeme. Tak je tomu například u našich pekařů.
Abychom měli jistotu, že vše splňuje požadovanou kvalitu, každých šest týdnů pravidelně odebíráme vzorky mouky pro laboratorní testy a také kontrolujeme předepsanou metodu pro výrobu žitného kvasu.

Záruky pro zákazníky

Abyste se při nakupování cítili dobře, je třeba, abyste mohli svému prodejci důvěřovat. Proto jsme pro vás připravili záruky Globus.

Nevyčerpatelná nabídka

Jen u nás máte jistotu, že to, co si vyberete v našem letáku, nebude vyprodané. Nebude-li momentálně k dispozici inzerované zboží, zajistíme Vám je nejpozději do 14 dnů.

Pokud se v této lhůtě Vámi požadované zboží zajistit nepodaří, nabídneme Vám za stejnou akční cenu srovnatelné zboží totožné nebo lepší kvality (nevztahuje se na zboží označené DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB). Zboží pro Vás bude k dispozici 14 dnů od doby, kdy Vás budeme kontaktovat o jeho dostupnosti).

Výměna zboží bez problémů

Vrátit zboží není problém. Vše, co nakoupíte, můžete bez vysvětlení do 30 dnů vrátit nebo vyměnit. Potřebujete pouze pokladní doklad a zakoupené zboží v originálním nepoškozeném obalu.

Vracet je možné výhradně nepoužité zboží v množství obvyklém pro domácnost. Potravinářské výrobky lze vracet jen před uplynutím data doporučené spotřeby. Květiny lze vracet pouze v dobrém stavu bez zjevných vad. CD, DVD/Blu-ray, audiokazety, VHS kazety, knihy, PC hry, špuntová sluchátka, šperky, zboží zakázkové povahy, vyhrazené léčivé přípravky, spodní prádlo a plavky, vyvolané fotografie, metrové zboží a zboží opatřené osvědčením o registraci vozidla nelze vyměnit ani za něj vrátit finanční hotovost.

Zjistěte o nás více

Historie Globusu

V roce 1828 si v sárském městečku St. Wendel otevřel pan Franz Bruch malý obchod s potravinami.

Zjistit víc o historii Globusu

Naše hodnoty

Záleží nám na poctivých řemeslných postupech a férových podmínkách pro zaměstnance i dodavatele.

Poznat naše hodnoty