Archiv tiskových zpráv

Tiskové zprávy vydané společností Globus dle jednotlivých let
110 textových zpráv
21. 05. 2024

Není jedno, v čem si odnesete nákup z obchodu. V Globusu lze nakoupit do nové ekologické tašky, která podporuje Konto Bariéry

Globus se rozhodl posílit svou dlouholetou podporu Konta Bariéry, stěžejního projektu Nadace Charty 77. V každém jeho obchodě je nyní v prodeji ekologická taška vyrobená z 80 až 85 % z recyklovaného materiálu. Taška stojí 8,90 Kč a celá koruna z této ceny bude věnována na pomoc lidem s handicapem. Zákazníci tak nově mohou Konto Bariéry v Globusu podpořit hned třemi ekologickými způsoby. Koupí této nové ekologické tašky, pořízením trvanlivé tašky Dura Bag® z evropského recyklátu a nákupem látkového ovosáčku.
Číst více
09. 04. 2024

Globus na den Sbírky potravin zlevní řadu hygienických potřeb a vybrané potraviny

Letošní první Sbírka potravin se bude konat v sobotu 13. dubna a zapojí se do ní všech šestnáct hypermarketů Globus. Jde již o dvanáctý ročník potravinových sbírek, které Globus podpoří. Na tento den přichystal mimo jiné 20procentní slevu na vybrané potravinové, ale i drogistické zboží, které je vhodné darovat. Orientaci při výběru zboží pro potravinové banky usnadní mobilní aplikace Můj Globus.
Číst více
02. 04. 2024

Globus zařazuje do prodeje novou privátní značku. Ta přináší převážně české zboží za velmi příjemné ceny a promítne se do potravin i drogerie

Nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za výhodnou cenu. To je záměr Globusu, který aktuálně posiluje sortiment privátních značek o řadu Váš výběr. Sortiment s tímto názvem se promítne do nabídky potravinového i nepotravinového zboží, ale nemá roli náhradníka za stávající dodavatelské produkty. Naopak, možnosti výběru rozšíří.
Číst více
11. 03. 2024

Velikonoce v Globusu jsou voňavé a chutné. Pár metrů od regálů se tady udí maso i pečou nadýchané mazance

Velikonoce v tomto roce vycházejí na poslední víkend v březnu. Nabídka výzdoby je pestrobarevná a výběr potravin široký. V pekárnách hypermarketů Globus napečou letos 80 tisíc tradičních jidášů a 100 tisíc mazanců včetně charitativních, které pomohou dobrým věcem. Velikonoční nabídku řeznictví Globus denně dotváří mimo jiné čerstvé maso telecí a jehněčí, ale také masa zde uzená. Tamní restaurace pak nabídnou již hotové tradiční velikonoční pokrmy.
Číst více
01. 03. 2024

Globus je nejlepším Rostlinným řetězcem roku 2024, potvrdila nezávislá anketa

Již potřetí za sebou získaly hypermarkety Globus prvenství v prestižní anketě Rostlinně. Znamená to, že v těchto obchodech najdou Češi vůbec nejlepší nabídku veganských potravin na tuzemském trhu. Podle Globusu je to tím, že naslouchá přání svých zákazníků a přináší jim neustále zajímavé novinky. Díky neustálé snaze prohlubuje své odborné know-how a může tak být dlouhodobým lídrem českého moderního trhu s alternativní stravou.
Číst více
1 z 19

Pro Novináře

Prohlédněte si naše nejnovější tiskové zprávy nebo nám rovnou napište.

Aneta Turnovská

Tisková mluvčí Globus

Koordinace Praha Kostelecká 822/75, Praha 9, 196 00

logo_globus_media

formát pdf
Stáhnout
Zůstaňte s námi v kontaktu
FacebookInstagram

Zjistěte o nás více

Historie Globusu

Vše začalo v roce 1828, kdy si v sárském St. Wendelu otevřel pan Franz Bruch malý obchod s potravinami.

Dozvědět se více

Naše hodnoty

Prozradíme vám, jak to u nás chodí, čemu věříme a jakých hodnot se držíme již od založení společnosti.

Dozvědět se více