Archiv tiskových zpráv

Tiskové zprávy vydané společností Globus dle jednotlivých let
112 textových zpráv
08. 07. 2024

Točené zmrzliny se prodá rok od roku víc. V Globusu loni šlo o rekordní množství

K letnímu osvěžení v parných dnech neodmyslitelně patří zmrzlina. V Česku je velice populární kopečková a hlavně točená, což potvrzuje i Globus. Ten zmrzliny nejen prodává, ale také vyrábí podle vlastních receptur přímo v každém z jeho patnácti hypermarketů. Loni se zmrzliny z výrob Globusu prodalo dokonce rekordní množství. Stálicemi jsou zmrzliny na mléčném základu, roste zájem o sorbety osvěžujících chutí.
Číst více
29. 05. 2024

Globus zatraktivňuje systém odměňování svých věrných zákazníků, nabídne ještě více výhod

Věrnostní program Globus Bonus se s koncem května změnil na Můj Globus. Svým věrným zákazníkům může ušetřit významné částky. Viditelné to bude už z letáků hypermarketů Globus, které budou nově uvádět vedle akčních cen i nižší ceny věrnostní. Vedle toho dochází také k těsnějšímu provázání věrnostního programu s mobilní aplikací. Pro jejich aktivaci jsou také po hypermarketech rozmístěny nové kiosky.
Číst více
21. 05. 2024

Není jedno, v čem si odnesete nákup z obchodu. V Globusu lze nakoupit do nové ekologické tašky, která podporuje Konto Bariéry

Globus se rozhodl posílit svou dlouholetou podporu Konta Bariéry, stěžejního projektu Nadace Charty 77. V každém jeho obchodě je nyní v prodeji ekologická taška vyrobená z 80 až 85 % z recyklovaného materiálu. Taška stojí 8,90 Kč a celá koruna z této ceny bude věnována na pomoc lidem s handicapem. Zákazníci tak nově mohou Konto Bariéry v Globusu podpořit hned třemi ekologickými způsoby. Koupí této nové ekologické tašky, pořízením trvanlivé tašky Dura Bag® z evropského recyklátu a nákupem látkového ovosáčku.
Číst více
09. 04. 2024

Globus na den Sbírky potravin zlevní řadu hygienických potřeb a vybrané potraviny

Letošní první Sbírka potravin se bude konat v sobotu 13. dubna a zapojí se do ní všech šestnáct hypermarketů Globus. Jde již o dvanáctý ročník potravinových sbírek, které Globus podpoří. Na tento den přichystal mimo jiné 20procentní slevu na vybrané potravinové, ale i drogistické zboží, které je vhodné darovat. Orientaci při výběru zboží pro potravinové banky usnadní mobilní aplikace Můj Globus.
Číst více
02. 04. 2024

Globus zařazuje do prodeje novou privátní značku. Ta přináší převážně české zboží za velmi příjemné ceny a promítne se do potravin i drogerie

Nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za výhodnou cenu. To je záměr Globusu, který aktuálně posiluje sortiment privátních značek o řadu Váš výběr. Sortiment s tímto názvem se promítne do nabídky potravinového i nepotravinového zboží, ale nemá roli náhradníka za stávající dodavatelské produkty. Naopak, možnosti výběru rozšíří.
Číst více
1 z 19

Pro Novináře

Prohlédněte si naše nejnovější tiskové zprávy nebo nám rovnou napište.

Aneta Turnovská

Tisková mluvčí Globus

Koordinace Praha Kostelecká 822/75, Praha 9, 196 00

logo_globus_media

formát pdf
Stáhnout
Zůstaňte s námi v kontaktu
FacebookInstagram

Zjistěte o nás více

Historie Globusu

Vše začalo v roce 1828, kdy si v sárském St. Wendelu otevřel pan Franz Bruch malý obchod s potravinami.

Dozvědět se více

Naše hodnoty

Prozradíme vám, jak to u nás chodí, čemu věříme a jakých hodnot se držíme již od založení společnosti.

Dozvědět se více