Zákazníci víc, než kdy dříve vyhledávají výhodné nabídky. A i na tuto poptávku se hypermarkety Globus pečlivě připravily. Aktuálně se zvedá zájem jak o suroviny na pečení, tak i o dárkové zboží všech kategorií. „Vidíme, že zákazníci letos nechtějí nechat nákupy na poslední chvíli, záleží jim na tom, aby měli dostatečný čas na výběr, také zřejmě rozkládají vánoční nákupy do delšího časového období. Tento trend pozorujeme už od poloviny října,“ řekla Aneta Turnovská, tisková mluvčí hypermarketů Globus. 

Úžasný svět hraček a sportovního vybavení

Paleta nabídky v Globusu je široká ve všech kategoriích včetně dárků. „Na dárkové zboží se společně s hračkami soustředíme vždy. Letos to byl větší boj s časem kvůli celosvětovým potížím v dopravě. Ale povedlo se, máme veškeré zboží, po kterém bude sháňka,“ poznamenala Aneta Turnovská. Zdejší obrovská nabídka hraček a dárků pro děti obsahuje i zajímavosti. Letos má Globus v nabídce jako jediný hypermarket populární diamantové malování pro děti a dospělé. Nicméně v regálech nebudou chybět ani vzdělávací pomůcky pro děti od tří let Vtech, dále pak autodráhy, panenky, společenské hry nebo nepostradatelní plyšáci. Vedle toho zde lze zakoupit dětem i elektro, jako jsou tablety či dětská sluchátka v trendy licencích s motivy Harry Potter, LOL nebo Tlapková patrola. Kreativce jistě potěší stavebnice, které jsou oblíbeným dárkem každý rok. „Co se týče například Lega, připravili jsme i nabídku pro starší a tvořivé jednotlivce z Lego architecture nebo Lego Icons, Orchidej a Vespa. Je ale dobré vědět, že lze u nás nakoupit vedle hraček také dětské vybavení na základní sporty, jako jsou dětská kola, koloběžky nebo brusle. Domníváme se, že i o tyto volnočasové dárky půjdou letos dobře na odbyt,“ vysvětlila Aneta Turnovská za Globus. 

Dospělí nepřijdou zkrátka

Hypermarkety Globus nachystaly před letošními Vánoci rozmanitou nabídku „měkkých a hřejivých dárků“. Vybírat si lze od oblečení přes TV deky, fleecová pyžama, termo ponožky až po ložní prádlo z mikro plyše. V oddělení textilu a obuvi může zákazník nakoupit ale i kolekce značkových sortimentů jako je Tamaris, Bugatti, Adidas, JDY, Hailys, Lerros, Loap. V rámci spodního prádla, které mezi dárky tradičně patří, je možné vybírat „kousky“ od osvědčených výrobců Puma, o´Neill, Bellinda, Dorina nebo Timo. 

Dekorace pro dokonalou atmosféru

Letošní novinkou v Globusu jsou elegantní ozdoby v bílé a černé barvě, které kontrastně ladí s různobarevnými prvky. Nechybí zde také velký výběr dekorativních a vonných svíček, které navozují příjemnou sváteční atmosféru. V nabídce těchto hypermarketů pak nechybějí nezbytné vánoční postavičky všech velikostí. Aktuálním horkým trendem jsou adventní kalendáře, které se začínají rozšiřovat i do dalších oblastí mimo cukrovinek.

Otevírací doba

V hypermarketech Globus platí otevírací doba 9 až 21 hodin, výjimkou je hypermarket Globus v Praze na Černém Mostě, kde je otevřeno déle. Podrobnosti jsou uvedeny na webu www.globus.cz a v mobilní aplikaci Můj Globus.

Výjimkami budou před Vánoci dny 22. 12. a 23. 12., kdy platí na všech hypermarketech Globus mimořádná otevírací doba od 7 do 22 hodin. Dne 24. 12. bude otevřeno od 7.00 do 11.45 hodin.

O svátcích 25. 12. a 26. 12. jsou všechny provozovny HM Globus uzavřeny. Otevřeno bude opět 27. 12. a to v běžných provozních hodinách.

Dne 31. 12. platí mimořádná otevírací doba od 7 do 18 hodin ve všech patnácti hypermarketech Globus.